Způsob, jakým dáváte ruku v pěst, odhaluje tajemství o vaší osobnosti

2 minuty čtení

Řeč těla jako zkřížené ruce, zamračený obličej, hraní si s vlasy nebo časté kontrolování hodinek, řeknou o člověku víc, než si myslíte. Další gesto, které o vás něco napoví, je dání ruky v pěst. Co o vás toto gesto řekne, se dozvíte níže. Nejprve však dejte ruku v pěst a porovnejte jej s obrázky.

Palec uvnitř pěsti

Co si o vás lidé myslí: Lidé milují vaše nadšení, kreativitu a inteligenci. Myslí si, že jste opatrní a že je váš život klidný a harmonický.

Vaše skutečné já: Snažíte se nikomu neubližovat a jste klidný člověk. Baví vás být s přáteli a oceňujete věrné a upřímné lidi.

Váš milostný život: Chcete, aby vaše vztahy byly klidné. Jste soucitní, a proto ve vztazích zůstáváte jen kvůli tomu, abyste neublížili partnerovi. Nemáte rádi drama, proto se mu ze všech sil vyhýbáte.

Palec přes prsty

Co si o vás lidé myslí: Jste charismatický, talentovaný a všichni oceňují vaši laskavost. Máte zdravé sebevědomí a jste pozorní a flexibilní.

Vaše skutečné já: Často se vyhýbáte věcem, o nichž si myslíte, že vás mohou zranit. Dále se vyhýbáte rizikům a máte vysoké očekávání. Lidé vás mají rádi ve své společnosti a vy jejich společnost oceňujete.

Váš milostný život: Často odpouštíte a děsí vás vzpomínky z minulosti. Máte problém se otevřít, protože se bojíte, že budete zraněni.

Palec na ukazováčku

Co si o vás lidé myslí: Máte velkou představivost a rádi zvažujete všechny možnosti. Jste velkorysí a přátelští. Máte skvělý smysl pro humor a máte rádi společnost lidí kolem vás. Někdy můžete být netrpěliví a tvrdohlaví.

Vaše skutečné já: Ceníte si poctivosti a laskavosti a jste úctyhodný a ohleduplný člověk. Někdy lidé využívají vaší laskavosti, rychle však zjistíte, kdo jsou opravdoví přátelé.

Váš milostný život: Máte jasný názor na lásku a nejdůležitější pro vás je plnit si své sny jako je najít si někoho, kdo vás bude opravdu milovat.

Způsob, jakým dáváte ruku v pěst, odhaluje tajemství o vaší osobnosti
5 (100%) 1 hlasy

Komentáře

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Další článek
Rolovat nahoru