Voda, med a citrón jako prevence proti chřipce a jiným nemocem

2 minuty čtení

Crystal Davis je mladá žena, která se rozhodla pochlubit se svým příběhem s miliony lidmi po celém světě, kteří nevěří v sílu přírodních léků.

Její příběh začal zhruba před jedním rokem, kdy onemocněla chřipkou, a žádné léky z lékárny nepomáhaly. Tehdy jí cizí žena doporučila pít každé ráno po dobu nemoci teplou vodu s medem a citronem a Crystal se rozhodla poslechnout. Chřipka rychle odezněla a zdraví se vrátilo do normálu. Od té doby tento jednoduchý, míchaný, domácí nápoj pije každé ráno. Už rok neměla chřipku a netrápily jí ani bolesti žaludku.

Citrónovomedový nápoj pomohl Crystal zbavit se závislosti na kávě, bez které si dříve nedokázala představit ráno. Nyní má mnohem více energie a také má lepší spánek a snadnější probouzení.

Žena se přiznala, že dříve byla velice skeptická, co se babských rad a domácích léků týče. Jakmile přišla nemoc nebo bolesti žaludku, ihned šla do lékárny pro různé prášky. Dnes si nápoj s medem a citrónem bere kamkoliv jde. Pije ho dokonce i v hotelech, na dovolené a o letních prázdninách. Dokonce přesvědčila i svoji rodinu, aby každé ráno pili její zázračný nápoj. I oni už rok netrpěli žádnou chřipkou a jinými onemocněními.

Recept:

  • 1 šálek vařené vody
  • půl citrónu
  • lžíce medu

Do šálku s vařenou vodou vymačkejte šťávu z půlky citrónu a přidejte med. Vše zamíchejte, nechte med rozpustit a vypijte.

Na co všechno má nápoj pozitivní vliv?

Tento nápoj chrání před infekcemi močových cest. Citrón a med stimulují trávicí systém a hydratují tlusté střevo. Výsledkem je vynikající lék proti zácpě a zánětu močových cest. Nápoj také zapříčiňuje, že žaludek produkuje více šťáv, které tělu dovolují eliminovat toxiny.

Med obsahuje silné antibakteriální vlastnosti, čímž chrání tělo před různými infekcemi.

Citrón má mnoho pozitivních vlastností na vaši kůži a pleť, čistí krev, a pokud svému tělu dáváte citrón pravidelně, tak mnohem rychleji tvoří nové buňky.

Voda stimuluje tvorbu kolagenu, jež je nezbytný pro naši pokožku.

5/5 - (2 votes)
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Další článek