Šikanovaná dívka zhubla přes 60 kg, teď je jak modelka

1 minuty čtení

Mladé Josephině Desgrandové bylo pouhých 16 let, když se její váha vyšplhala na neuvěřitelných 126 kilogramů. Dívka se zlatým srdcem milovala sladké a její život se točil jen kolem toho, co jí a bude jíst.

Josephině její váha nevadila až do doby, kdy se jí spolužáci ze střední školy začali kvůli postavě posmívat, bavit se tak na její účet a šikovat ji. Čím častější posměšky byly, tím více se jich chtěla zbavit a cítit se dobře. Rozhodla se proto zhubnout. A to se jí podařilo.

Začala nový životní styl bez cukrů a sacharidů a začala pravidelně cvičit. Na první pohled šlo opravdu o těžkou a dlouhou cestu. Jak ale čas plynul, bylo vše snadnější a snadnější a váha začala klesat. Po dvou letech dívka vážila jen polovinu toho, co na začátku. Celkem tedy shodila 63 kilogramů.

Když nastal čas plesu, rozhodla se Josephina ukázat své nové tělo, a proto si oblékla úžasné červené šaty bez ramínek a nalíčila se. Ve výsledku vypadala jako modelka módního časopisu. Příběh mladé dívky dokazuje, že každý má v rukou svůj život a že každý může vypadat dobře.

Šikanovaná dívka zhubla přes 60 kg, teď je jak modelka
5 (100%) 2 hlasy

Komentáře

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Další článek
Rolovat nahoru