Jak zjistit stav kreditu u O2, T-Mobile a Vodafone

2 minuty čtení

Mobilní společnosti nabízí svým zákazníkům různé měsíční paušály. Zákazník využívající kterýkoliv paušál od kterékoliv společnosti jej pravidelně platí každý měsíc na základě vystavené faktury. Jestliže tedy nemá stanovena nějaká omezení (maximální počet provolaných minut, propsaných SMS zpráv či maximální internetová data) nemusí mít strach, že by mu došel kredit.

Na druhou stranu jsou u mobilních operátorů rozšířené tak zvané dobíjecí SIM karty, u nichž je možné si dobíjet kredit pomocí dobíjecích kuponů (100 Kč, 250 Kč, 300 Kč,…). Kredit lze taktéž dobíjet jinými způsoby, například přes terminály Sazky, přes bankovní účet anebo pomocí paušálu, kdy vlastník paušálu dobije kreditem určité telefonní číslo a částka mu bude poté naúčtovaná v následujícím vyúčtování. S dobíjením kreditu si ale musí zákazník hlídat jeho stav, aby mu nedošel.

Jak zjistit zůstatek kreditu u O2, T mobile a Vodafone

O2

U mobilního operátora O2 stav kreditu zjistíte, když zadáte telefonní kód *104*# a odešlete (vytočíte ho) jako telefonní hovor. Během několika minut vám přijde SMS zpráva s aktuálním stavem kreditu. Další možností, jak zjistit stav kreditu, je přihlášení se do webových stránek www.mojeo2.cz, kde naleznete kompletní historii dobíjení a čerpání kreditu.

T-Mobile

U mobilního operátora T-Mobile zjistíte zůstatek kreditu vytočením telefonního kódu *101# a odesláním (vytočením ho) jako telefonní hovor. Dále také navštívením internetové stránky www.t-mobile.cz a přihlášením se do Můj T-Mobile, kde naleznete veškerou historii.

Vodafone

U mobilního operátora Vodafone zjistíte výši kreditu zasláním SMS zprávy ve tvaru KOLIK KREDITU na číslo 7700, (sms je zdarma). Další možností, jak zjistit stav kreditu, je mobilní aplikace Můj Vodafone anebo přihlášením se do internetových stránek www.vodafone.cz do svého účtu Můj Vodafone v sekci Útrata a Vyúčtování. Kredit se zákazníkům Vodafonu ukazuje i na displeji po každém ukončeném telefonním hovoru.

5/5 - (1 vote)
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Další článek