Jak trvale zrušit účet na Facebooku

1 minuty čtení

Důvodů, proč si zrušit facebookový účet, může být mnoho. Jak ale na to? V několika krocích níže naleznete návod, jak si definitivně deaktivovat profil na Facebooku.

  • V první řadě je nutné se přihlásit do vašeho účtu a kliknout v pravé horní části obrazovky na symbol trojúhelníčku, který se nachází napravo od Rychlé pomoci (otazník v kolečku).
  • Po jeho rozkliknutí se vám otevře nabídka, kde kliknete na Nastavení a poté ve stejném v řádku jako Správa účtu na Upravit.
  • Zobrazí se vám nabídka, zda si chcete určit osobu, která bude s vaším účtem hospodařit po vaší smrti nebo zda chcete deaktivovat účet. Vyberete si tedy druhou možnost Deaktivace účtu.
  • Následně je nutné vybrat jeden z důvodů, proč chcete svůj Facebook účet zrušit. Dále si zvolíte, jestli chcete zrušit příjem e-mailů z Facebooku a jestli chcete mít stále aktivní Messenger (Facebook chat).
  • V posledním kroku kliknete na Deaktivovat a účet bude natrvalo zrušen.

Po deaktivaci se facebookový profil vypne a odeberou se tak fotky a všechen obsah, který jste za dobu jeho používání zveřejnili. Stále však po určitou dobu bude ještě viditelné vaše facebookové jméno v seznamu přátel. Na Facebooku zůstane nadále zveřejněné vaše jméno v příspěvku přítele, a také zprávy, které jste si s přáteli posílali.

Postup rušení Facebooku se může v době vašeho čtení článku trochu změnit, stále by měl být ale princip podobný.

5/5 - (2 votes)
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Další článek