Coca Cola vánoční kamion 2019 – trasa

5 minuty čtení

Mějte Vánoce dlouhé jako Santův vánoční kamion od Coca Coly!

Možná jste se nedali lapit do kolotoče stížností, jak jsou Vánoce komerčním svátkem. Možná ani trošku nepospícháte a netrávíte veškerý svůj čas ve frontách supermarketů. Tyto Vánoce si chcete užít. Vaší jedinou obavou tak zůstává, že letošní Vánoce, stejně jako ty minulé, rychle utečou. Jak tomu předejít? Máme pro vás tip, jak mít Vánoce dlouhé jako Santův vánoční kamion.

Vánoce si užívejte celý prosinec

Někdo celý prosinec jenom pospíchá. Shání dárky, peče vánoční cukroví, aby si pak (podle jeho mínění) mohl naplno užít Štědrý den a další dva sváteční dny po něm. Předvánoční dobu si téměř nevychutná. Pak se ale nemůže divit, že se rázem ocitne na konci 26. prosince, na rozloučenou líbá posledního vánočního hosta, umývá nádobí a sbírá zbytky balícího papíru po celém domě. Vánoce jsou fuč a nemůže se zbavit myšlenky, že všechna ta práce pro těch pár svátečních chvilek ani nestála za to.

Aby se vám tohle letos nestalo, doporučujeme Vánoce si pomalu vychutnávat už od začátku prosince. Právě od této chvíle se rozbíhají nejrůznější vánočně laděné akce a programy pro děti i dospělé. Letos kromě jiného k nám opět na exkurzi dorazí Coca Cola kamion i Santa Claus s jeho skřítky.

Coca Cola kamion a Santa Claus na exkurzi u nás

Města, jako jsou Jihlava, České Budějovice, Plzeň, Vestec, Teplice, Mladá Boleslav, Olomouc, Karviná a Znojmo se připravují na speciální návštěvu. Připravte se na ni také a do svého diáře si poznamenejte, že k nám do Česka před Vánoci dorazí kamion Coca Coly a s ním sám Santa Claus!

V žádném případě nechceme odsunout našeho Ježíška na druhou kolej. Proto návštěvu Coca Cola kamionu a Santa Clause berte spíše jako pouze exkurzi do českých měst. Chcete se s ním a jeho skřítky setkat? Vyhraďte si volno, a to vždy na parkovišti prodejny Albert:

  • 9. 12. 2019 pro setkání v Jihlavě,
  • 10. 12. 2019, abyste Santu zastihli v Českých Budějovicích,
  • 11. 12. 2019, pokud jste z Plzně a okolí,
  • 12. 12. 2019 bude Santa ve Vestci,
  • 13. 12. 2019 zamíří do Teplic,
  • 14. 12. 2019 budete mít možnost vyfotit se se Santou v Mladé Boleslavi,
  • 16. 12. 2019 přijede Santa omrknout Olomouc,
  • 17. 12. 2019 bude v Karviné,
  • 18. 12. 2019 máte možnost vidět Santu naposledy ve Znojmě.

Těšit se můžete na doprovodný program, který začíná vždy v 16:00 hodin. Kamion poté dorazí v 16:30.

Přijďte se podívat na Santův zářivý Coca Cola kamion

Může se to jevit neekologické, ale Santa do Česka dorazí kamionem. Sáně nechal doma, protože chtěl otestovat naše cesty. Místo setkání bude ve všech městech stejné – parkoviště obchodního domu Albert.

Celý program Coca Coly je upraven tak, aby se do něj návštěvníci mohli zapojit. Budou se zpívat koledy, bude se soutěžit a tančit Santův tanec. Také se můžete nechat se Santou zvěčnit v Santově pokojíčku. Když se navíc zapojíte do soutěže s Coca-Colou, domů si můžete odnést malou verzi Santova kamionu. Celá tahle Santova akce je výbornou příležitostí setkat se u Coca Cola kamionu s vašimi blízkými. Tak o akci řekněte i jim.

Jde o to Vánoce prožít, ne jen přežít

Podobných akcí je o Vánocích spousta. Můžete zavítat na četné výstavy betlémů či na vánoční trhy. Vymyslet si můžete i svůj vlastní program doma. Pečení cukroví s celou rodinou, vyrábění vánočních ozdob, vyrábění dárků. Hlavní je přestat ztrácet čas nad fňukáním, že Vánoce rychle utečou a prodloužit si je, co jen to jde. Nejde o to Vánoce přežít, nýbrž naplno prožít.

Jedině tak budou vaše Vánoce dlouhé a zářivé jako Santův kamion.

Tak ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

4.7/5 - (4 votes)
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Další článek