90letá tanečnice dostala v talentové soutěži zlatý bzučák

1 minuty čtení

Někdo říká, že člověk je tak starý, jak se cítí. Jiní říkají, že věk je jen číslo. Těmito citáty se pravděpodobně řídí i jedna ze soutěžících v americké soutěži America’s Got Talent.

Jde o Dorothy Williamsovou (90) z Havaje, která získala stisknutí zlatého tlačítka na konkurzu v America’s Got Talent. Její mladistvý duch a spousty energie šokovalo všechny, kteří ji při vystoupení sledovali.

Když Dorothy přišla při konkurzu na pódium v červených šatech, bílých krajkových rukavicích a v boa peří, prozradila, že když už se tam dostala, chce dokázat, že není příliš stará na to, aby si mohla plnit své sny.

Vystoupení začíná žena zpěvem “ just let me entertain you, and we’ll have a real good time yes sir, we’ll have a real good time“ (píseň Let Me Entertain You nazpíval Freddie Mercury a později i Robbie Williams). Následně začne vrtit boky doleva a doprava a poté s nimi i točí. Dále se začne vysvlékat. Odhodí například boa peří a sukni. Lidé v hledišti byli jejím tanečním vystoupením tak nadšení, že jí ve stoje tleskali.

Porotci soutěže její výkon velmi chválili. Pro Simona bylo její vystoupení fascinující. Zlatý bzučák však nestiskl žádný z porotců, ale Nick Cannon, jež byl hostem soutěže.

5/5 - (1 vote)
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Další článek