Dítěti začal nádor v hlavě zázračně ustupovat poté, co ho políbil papež

2 minuty čtení

Jen měsíc po narození své dcery se Kristen a Joey Masciantoniovi od lékařů dozvěděli, že mohou začít připravovat pohřeb, jelikož se jejich Gianna narodila s masivním nádorem v hlavě, který je neoperovatelný.

Tumor v Giannině hlavě lékaři našli po neúspěšném sluchovém testu a byli šokováni, že vůbec přežila tak dlouho. Ihned doporučili rodičům, aby dcerku umístili do hospicu, protože je jen velmi málo věcí, co pro ni mohou ještě udělat, jelikož ji odhadují jen pár týdnů života. Joey s Kristen začali následně kontaktovat ty nejlepší dětské nemocnice v zemi, aby slyšeli i jiné názory na Gianninu diagnózu.

Rodina poté našla útěchu ve víře a každý den se za dceru modlili. Když slyšeli zprávu, že jejich město navštíví papež, bylo jim jasné, že se tam musí jít podívat. V den příjezdu papeže Františka tedy zamířili do oblasti, kde se očekávalo, že právě tudy projede.

Joey si vzal dceru do rukou a zvedl ji vysoko nad hlavu, aby přilákal pozornost strážců, kteří měli na starost bezpečí celé papežovy návštěvy. Jeho počínání mělo úspěch, jelikož jedna strážkyně si Giannu převzala a donesla ji k papeži.  Následoval jeden z nejkrásnějších okamžiků pro celou rodinu. Papež František totiž políbil děvčátko na hlavu a tím jí požehnal. Poté následovalo vrácení se do běžného života s pravidelnými prohlídkami v nemocnici.

Pak ale přišel zázrak. Jen šest týdnů po návštěvě a setkání Gianny s papežem totiž Joey s Kristen dostali zprávu, že scany mozku ukázaly zmenšení nádoru, což umožňuje zahájení léčby a následně i trvalé uzdravení.

Zda měl papežův polibek léčivý účinek, posuďte sami. Rodina Masciantoniových však říká: “Polibek byl Boží práce, to je jisté“.

5/5 - (1 vote)
0 0 votes
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Další článek